Finansowanie

Chcesz produkować własną energię elektryczną a nie posiadasz środków na fotowoltaikę ?

W MCM Fotowoltaika wiemy, jak ważna jest ekologia, ale też wiemy, że czasami są inne potrzeby finansowe, które mogą wstrzymywać podjęcie decyzji
w zakresie zmiany źródła energii. Z tego powodu dla naszych Klientów stworzyliśmy produkt w oparciu o finansowanie z wykorzystaniem kredytu bankowego.

Decydując się na instalację fotowoltaiczną zyskujesz niższe aż o 90% rachunki za energię elektryczną a oszczędzone w ten sposób pieniądze możesz przeznaczyć na spłatę rat kredytu. Dzięki takiemu rozwiązaniu spłacisz instalację w ciągu 5 lat (najczęściej na tyle nasi Klienci decydują się na kredyt) a później 90% dzisiejszego rachunku za energię stanie się Twoim zyskiem – możesz te pieniądze przeznaczyć na realizację kolejnych celów czy też marzeń np. wakacyjnych.

Wysokość raty najczęściej nie jest większa niż obecne rachunki za energię elektryczną, ale w przeciwieństwie do faktur płaconych do zakładów energetycznych, inwestujesz w swoją własność, to także inwestycja na przyszłość i w lepszy klimat.

Współpracujemy z kilkoma wiodącymi bankami w Polsce. Całą dokumentację związaną z kredytem bierzemy na siebie, nie ma dodatkowych opłat związanych z naszą pracą w zakresie pozyskania finansowania na Twoją instalację fotowoltaiczną.

W przypadku firm zapewniamy kompleksowe działanie w zakresie leasingu.

Przykładowe wyliczenie

Formularz kontaktowy
  Kontakt

  MCM FOTOWOLTAIKA Sp. z o.o.ul. Łąkowa 7A, lok. 210, budynek D
  90-562 Łódź
  BIURO42 307 67 00
  biuro@mcmfotowoltaika.pl
  Nasze social media