Inwestycja

Fotowoltaika jako inwestycja

Coraz więcej osób, które posiadają oszczędności na lokatach bankowych szuka dla nich alternatywy i sposobów na inwestycję zgromadzonych środków.
Fotowoltaika w dobie spadających cen komponentów staje się ciekawym rozwiązaniem. Niezależnie od stanu gospodarki nie wyobrażamy sobie życia bez energii elektrycznej, tym samym zapotrzebowanie na nią stale rośnie. Inflacja, czyli wzrost ogólnego poziomu cen towarów i usług, sprawia, że spada wartość pieniądza, a więc i wartość oszczędności. Warto zatem angażować środki w inwestycje dające najwyższy poziom zwrotu. Nasze instalacje zwracają się w czasie już niespełna 6 lat przy ponad 15-letnich gwarancjach na produkt, mamy zatem ok. 7-9 lat z zyskami z inwestycji.
Na przestrzeni ostatnich 15 lat zużycie energii w Polsce, ale też na świecie stale rośnie, sami posiadamy coraz więcej urządzeń elektrycznych, wszystko wiąże się z większym zapotrzebowaniem na energię. Gospodarki światowe w tym Polska odchodzą stopniowo od elektrowni konwencjonalnych na rzecz elektrownii wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Zwrot inwestycji

w 7-9 lat

15 lat gwarancji

na instalację i 25 lat na uzyski, efektywność nie mniejszą niż 85%

Stopa zwrotu

na poziomie 10-12%

Sprzedaż

energii

Preferencyjne pożyczki

i leasing na realizację inwestycji

Wszystko to sprawia, że dzisiaj fotowoltaika to jedna z ciekawszych i pewnych form inwestycji. Stopa zwrotu to nawet 10-12% w skali roku. Rynek daje dodatkowo kilka możliwości odsprzedaży energii,
zatem każdy Inwestor ma możliwość na maksymalizację zysków. Dzisiaj inwestycję można zrealizować również z wykorzystaniem preferencyjnych pożyczek i leasingów.

Formularz kontaktowy
  Kontakt

  MCM FOTOWOLTAIKA Sp. z o.o.ul. Łąkowa 7A, lok. 210, budynek D
  90-562 Łódź
  BIURO42 307 67 00
  biuro@mcmfotowoltaika.pl
  Nasze social media